Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Joi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Dum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Lun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Mar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Lun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Lun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Vin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Mar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Vin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Galerie

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Layla vs. Sora

Layla, sau Sora?

30% 30% [ 3 ]
70% 70% [ 7 ]
Total voturi : 10

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Layla vs. Sora la data de Mar Iul 01, 2008 8:54 am

Haiire Ruth

Shiro Tenshi
Shiro Tenshi
Eu o aleg pe Sora...Desi este o persoana putin copilaroasa, nu-si uita visele si modul in care a ajuns la Kaleido Stage...[prin munca (,) continua].
Ambitiile si sentimentele pe care le simte fata de acest circ...ma coplesesc...Vreau sa zic....Desi unele intamplari o indeparteaza de scopul; ei, este optimista mai mereu si-si ia in serios munca.
Layla este tipul de persoana pe care o agreez, dar nu pe care o admir intr-un mod spectaculos...poate as fi admirat-o mai mult daca i-as fi stiut treptele carierei.

Vezi profilul utilizatorului http://anime-fantasy.all-up.com

2 Re: Layla vs. Sora la data de Joi Iul 03, 2008 2:00 pm

Tahrik

Shiro Tenshi
Shiro Tenshi
Well eu o aleg tot pe Sora .
Desi si ea ma cam enerveaza ,dar are visuri interesante si o personalitate speciala .Niciodata nu renunta si uneori nu vrea sa lupte pentru ca i-ar rani pe altii O.o' .Felul ei de a fi m-a impresionat cat de cat ,chiar daca de cele mai multe ori a vrut sa renunte ,in cele din urma si-a urmat visul ^^ .Nu este printre anime-urile mele preferate si nici Sora personajul meu preferat ,dar fata de Layla ,care ei bine cu adevarat este mai gratioasa si mai complexa ca personaj o prefer pe Sora ,dar si Layla imi place foarte mult ^^ .
Deci in concluzie o aleg pe Sora .

Vezi profilul utilizatorului http://anime-illusions.forumotion.com

3 Re: Layla vs. Sora la data de Joi Iul 03, 2008 2:01 pm

Vizitato

Vizitator
Mie sincer imi place mult Sora...^^..Are ea par roz dar e acceptabila^^"Chiar daca Layla e mai buna decat Sora,Sora nu renunta la visul ei..[chiar daca si'l mai schimba ea^^"]Layla mi se pare mai dura...^^Dar Sora e un pic mai copilaroasa^^"La Layla e un pic mai diferit pentru ca este mai mare si e ea asa..mai "matura"ceea ce ma enerveaza pentru ca Sora la urma urmei nu e de varsta ei sa fie ca ea..But..Asta e..So..Aleg SORA!

4 Re: Layla vs. Sora la data de Joi Iul 03, 2008 3:13 pm

Egnirys Cimredopyh

Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi
Eu o aleg pe Sora ^.^ pentru ca imi place
personalitatea ei, imi place ca lupta sa-si indeplineasca visele si nu
se da batuta orice s-ar ivi pe drumul ei. E si foarte draguta si tine
mult la cei din jurul ei.
De Layla nu-mi prea place, chiar daca poate e ceva mai talentata, dar pare putin mai aroganta >.<

Vezi profilul utilizatorului http://candy-symphony.forumn.org/

5 Re: Layla vs. Sora la data de Lun Iul 14, 2008 10:00 pm

ayu

Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi
Hmmm...cred ca Sora...de fapt Sora clar....Desi Layla e foarte frumoasa si e foarte priceputa in ceea ce face o prefer pe Sora. A luptat mult pentru a ajunge acolo unde a vrut. S'a tinut de visul ei atat de strans incat a reusit ce si'a propus. Nu s'a dat batuta nici o clipa, oricat de rau ar fii fost ....si a luat fiecare sansa care i s'a ivit. E o fire optimista si ambitioasa. Chiar daca uneori e clumsy si si cu capul in nori daca vine vorba de spectacole sau antrenamente da tot ce e mai bun....si chiar daca e clumsy sometimes asta o face sa fie funny si simpatica!

Vezi profilul utilizatorului

6 Re: Layla vs. Sora la data de Lun Iul 14, 2008 10:16 pm

Eu am o parere total schimbata si o aleg pe Layla.
Oricum si Sora este interesanta,putin mai copilaroasa,cu vise multe,mereu cu zambetul pe buze,nicioadata nu se lasa batuta,si foarte talentata.
Layla deci recunost la inceputera mai aroganta,cu tipmul s-a mai schimbat,,
Este mai matura,mai gratioasa,mereu un model petru cei mai tineri(si pentru sora a fost un model).
Si ea a muncit foarte mult petru cariera ei,chiar tatal nu era deacord.Chiar si dupa accidentarea grava la umar,layla a continuat sa straluceasca.chiar aproape a invins-o pe sora la acrobatia ingerului.Imi place mai mult layla.

7 Re: Layla vs. Sora la data de Sam Aug 16, 2008 2:13 am

Eclair

Shiro Tenshi
Shiro Tenshi
nu stiu ce sa zic, mi-e destul de greu sa aleg intre cele 2.Cred ca ar fi totusi Sora, seamana umpic cu mine.Si Layla imi place mult dar mai mult o iau ca si model bine de urmat!

8 Re: Layla vs. Sora la data de Mar Aug 19, 2008 3:12 pm

Akihara

Shiro Tenshi
Shiro Tenshi
pai inainte o preferam mai mult pe Sora, but now I like Layla more.imi place mai mult personalitatea ei pentru ca e mai misterioasa si mai matura.intradevar, Sora e mai buna ca ea, dar si Layla e foarte talentata, iar dupa parerea mea e o partenera foarte buna pentru Sora.

Vezi profilul utilizatorului http://www.hoshizora-thunder.piczo.com

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum