Blue~Dream

The place were sweet dreams come true~desu meow!

Ultimele subiecte
» Cine crezi ca i se potriveste Sayei !?
Joi Apr 29, 2010 8:32 am Scris de Sodic_Soul

» kaname vs zero
Dum Mar 21, 2010 11:46 am Scris de VampireRoby

» ~Poze cu voi~Your pics..
Lun Mar 15, 2010 10:26 pm Scris de VampireRoby

» Intrebari/Neclaritati
Mar Dec 02, 2008 7:19 pm Scris de Ayumi

» Arunca in pddm cu ceva
Lun Noi 24, 2008 9:30 am Scris de Sodic_Soul

» Versuri preferate
Lun Noi 24, 2008 9:24 am Scris de Sodic_Soul

» Schimbare de Nick
Vin Noi 21, 2008 10:43 pm Scris de Ayumi

» Guess who ^^
Mar Noi 18, 2008 8:24 am Scris de Sodic_Soul

» Corupted Wishes
Vin Noi 07, 2008 2:39 pm Scris de Ayumi

Conectare

Mi-am uitat parola

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Galerie

Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Sora vs May..

Sora vs. May

63% 63% [ 5 ]
37% 37% [ 3 ]
Total voturi : 8

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Sora vs May.. la data de Joi Iul 03, 2008 2:03 pm

Vizitato

Vizitator
Dintre Sora si May eu o aleg pe Sora,of course!May e buna,nu zic nu..Dar unde'i visul ei?Ea se antreneaza asa..Doar ca s'o intreaca pe Sora...In schimb..Sora are un vis si vrea sa devina realitate..^^Sora munceste din greu pentru a'si implini visul..Dar May doar lupta ca s'o intreaca pe Sora ceea ce nu mi se pare asa de corect..Dar asta e..Sora are simtul umorului..Si e mai deschisa decta May...So..In concluzie..O aleg pe SORA!

2 Re: Sora vs May.. la data de Joi Iul 03, 2008 3:05 pm

Ryoko

Shiro Tenshi
Shiro Tenshi
Eu o aleg pe May chiar daca este mai inganfata ca Sora ... nu stiu ce ma atras asa mult la ea dar cred ca in nici un caz comportamentu si mai de graba felul cum e desenata ..... 8->

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Sora vs May.. la data de Joi Iul 03, 2008 3:12 pm

Egnirys Cimredopyh

Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi
Eu o aleg pe Sora, e personajul meu preferat din acest anime. Are o personalitate puternica, e amuzanta uneori, stie ce face si lupta mult pentru a-si indeplini visele. May vrea doar sa o invinga pe Sora, e prea enervanta si mult prea sigura pe ea. Vrea sa intervina in relatia dintre Sora si Layla cand nici macar nu stie totul despre ele. Nu pune suflet in ceea ce face, in timp ce Sora pune mult suflet. So... Sora rulz.

Vezi profilul utilizatorului http://candy-symphony.forumn.org/

4 Re: Sora vs May.. la data de Lun Iul 14, 2008 10:03 pm

ayu

Kawaii Tenshi
Kawaii Tenshi
My vote goes for Sora...de ce? e foarte simplu. Desi imi place May, chiar daca la inceput ma enerva...Sora a ajutat'o foarte mult sa se schimbe. Poate nu direct ci indirect.Schimbarea ei a fost foarte bine venita, pot spune ca am inceput sa o simpatizez insa Sora,din punctul meu de vedere, e un personaj demn de admirat. E ambitioasa si nu doreste doar sa fie cunoscuta pentru ca un spectacol e perfect. Ea vrea sa aduca zambetele publicului. Vrea sa faca publicul sa simta sentimentele si emotiile care sunt pe scena. E clumsy cateodata intr'adevar insa cand e nevoie, da tot ce e mai bun...

5 Re: Sora vs May.. la data de Lun Iul 28, 2008 4:45 pm

Well...eu o aleg pe Sora.
Este foarte draguta,mereu sare in ajutorul prietenilor,niciodata nu se lasa batuta.
Desi atunci cand a ajuns la kaleido stage,nu stia sa faca mai nimic,cum mult antrenament mai ca a putut sa The Golden Phoenix.
Insa cu timpul a ajuns departe,si a reusit sa-si construiasca o relatie de prietenie cu Layla.
Nu zic ca May nu a muncit,dar ea vrea sa o intreaca pe sora,sa o faca sa se simta rau si in plus.Incearca ca itre in gratiile lui layla si sa distruga relatia ei cu sora(pe care a construita-o in mult timp).
Imi place optimismul sorei,si ca ea face totul cu iubire.
Nu pot nega ca am fost impresionata de Spirala demonului facut de May cu o singura mana,chiar a muncit mult..Dar nu este de ajuns pentru a o invinge pe sora.So aleg Sora

6 Re: Sora vs May.. la data de Sam Aug 16, 2008 2:12 am

Eclair

Shiro Tenshi
Shiro Tenshi
Eu o aleg pe May, imi place mult personalitatea ei.E foarte ambitioasa si are un caracter puternic.Nu se lasa batuta nicodata nmuai ca la inceput e putin cam rautacioasa dar in timp 'isi revine'.Imi place mult si Sora, apreciez faptul ca iubeste kaleido stage sincer si visul ei de a face o scena fara lupte.

7 Re: Sora vs May.. la data de Mar Aug 19, 2008 3:15 pm

Akihara

Shiro Tenshi
Shiro Tenshi
I choose May.why?pentru ca de ea imi place mai mult si asta pentru ca e foarte talentata si e genul care nu se da batuta si lupta in continuare.chiar daca era foarte ingamfata la inceput, s-a mai schimbat si este foarte de treaba cand vrea.

Vezi profilul utilizatorului http://www.hoshizora-thunder.piczo.com

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum